• PLAST MET PLASTİK ENJEKSİYON
  • PLAST MET MONTAJ ÜRETİMLERİ
  • PLAST MET ŞEKİLLENDİRİLMİŞ SAC

Plastik Parçalar

     Plast Met Şirketler Grubu Üyesi Olan Plast Met Bursa Fabrikasında; 20 Tanesi Avrupa, 22 Tanesi Uzak Doğu olan Toplam 42 Enjeksiyon Makinesi ile, hem görsel hemde işlevsel Plastik Parçalar Üretilmektedir. Merkezi Besleme, Makine Robotları ve Bunlara Bağlı Çalışan Konveyör Sistemleri ile Büyük bir Teknolojik Alt Yapıya Sahip Firmada 50 Ton - 1600 Ton Arası Enjeksiyon Makineleri ile Otomotiv Sektörüne Hizmet Vermektedir.

PLASTİK PARÇALAR

Sac Parçalar

     Plast Met Şirketler Grubu Gelişimine Paralel Olarak 1987 de Çıktığı Bu Yolda Plastik Üretiminin Yanı Sıra Müşteri Özel İstekleri Kapsamında Kendi Üretimi Olan Prograsif Sac Kalıplarında Parça Üretimine de Başlamıştır. 40 Ton - 300 Ton Aralığında Toplamda 14 Pres Makinesi İle Halen Kendi Bünyesinde, Hem Kendi İhtiyacı Olan Ürünleri Hemde Müşterilerine Özel Ürünleri Üretmeye Devam Etmektedir.

SAC PARÇALAR

Montajlı Parçalar

     Plastik Üretimi, Şekillendirilmiş Sac Üretimi Derken Montaj Hatlarının da Bursa Firmasına Gelmiş olması İle Birlikte Komplike Bir Tesis Haline Gelen Plast Met Bursa Fabrikası, Far Grupları, İç Trim Montajlı Parçaları ve İklimlendirme Olarak Adlandırılan Klima Gruplarının Üretimlerini de Kendi Bünyesinde Yaparak Müşteri Özel İsteklerini Yerine Getirmektedir. Bu Sayede Kendisini Her Anlamda Geliştirmeyi Hedeflemektedir.

MONTAJLI PARÇALAR